Tarsus Yunus Düğün Salonu ve Yunus Kır Düğün Bahçesi


Yunus Düğün Salonu Yunus Düğün Salonu TarsusAnasayfa Yunus Düğün Salonu TarsusSalon Yunus Yunus Düğün Salonu TarsusFoto Galeri Yunus Düğün Salonu TarsusSalon1 Yunus Düğün Salonu TarsusSalon2 Yunus Düğün Salonu TarsusKır Bahçemiz Yunus Düğün Salonu Tarsusİletişim Tarsus Kır Bahçesi Düğün Salonu

 
Tarsus Yunus Düğün Salonları Kır Bahçesi Tarsus

 

Tarsus Yunus Düğün Salonu ve Kır Bahçesi

Mutlu günlerinizin başlangıcının ilk adımını birlikte atıyoruz. Tarsus'ta hem kapalı hem açık alana sahip Yunus Düğün Salonları ve Yunus Kır Bahçemiz ile size ve konuklarınıza unutulmaz bir eğlence ve keyif sunuyoruz.

Uzun zamandan beri hizmet veren düğün salonlarımız da size ve davetlillerinizin güzel zaman geçirmenizi sağlamak için her tür konforu salonlarımıza taşıdık. İster yaz , ister kış olsun size ferah bir ortam sağlayacak ısıtma-soğutma sistemimiz, yüksek kaliteli ses ve müzik sistemi, canlı müzik ve orkestramız ile hizmet vermekteyiz.

Düğün, Nişan , Kına, Sünnet, Mevlid, Konferans, Toplantı ve Özel Davetleriniz için tercih edeceğiniz mekan Yunus Düğün Salonu size en kaliteli hizmeti sunmayı hedeflemiştir.

Salonumuz ile anlaşmalı çözüm ortaklarımız ile hd kalitesinde video (kamera) çekimlerimiz, slayt gösterileri, projeksiyon sunumu, yüksek kalitede fotoğraf çekimi ve anlaşmalı fotoğraf stüdyomuzda stüdyo çekimleri, anlaşmalı matbaamızda düğün paketine uygun davetiye basımı , misafirleriniz için içecek seçenekleri (kola veya fanta) , pasta ikramı hizmetlerimiz arasındadır.

Salonumuzun, davetlileriniz için araçlarını rahatlıkla ve güvenle park edebilecekleri misafir otoparkı mevcuttur. Otoparkımızda görevlilerimiz araçlarınızın güvenliğinide sağlamaktadır.

Salonlarımızda Düğün Paketlerimiz içinde

60 Dakika Kamera Çekimi
10 Çift (20 Kart) Fotoğraf Çekimi
100 Adet Davetiye (Anlaşmalı Olduğumuz Matbaa'da)
Gelin Başı (Dört Bayan Ücretli, Anlaşmalı Olduğumuz Kuaför'de)
Orkestra
Slayt Gösterisi
Sis ve Kar Efektleri
Anılarınıza Özgün Anı Kürsüsü
Çiçekli Kırmısı Yürüyüş Yolu
Volkan Gösterileri (2 Seçenek)

Hizmetlerimizi sayabiliriz.

Düğün paketleri kapsamında olmayan istekleriniz için bizi arayınız, detaylı bilgi alınız. Yunus Düğün Salonu Tarsus'ta eğlence sektöründe kaliteli hizmet anlayışı ile sizlerin beğenisini kazanmaya devam etmektedir.

 

 


 
 

 

Tarsus Yunus Düğün Salonu ve Yunus Kır Düğün Bahçesi

Yunus Düğün Salonu ve Kır Bahçesi Adres:Yesil Mah Ertugrul Gazi Cad. 42103 Sok No: 2 Tarsus / Mersin

Tel: (0537) 550 12 06 • Tel : (0530) 822 81 88 • E-mail :info@tarsusyunusdugunsalonu.com
Facebook Sayfamız Yunus Düğün Salonu
Facebook Sayfamız
İnstagram Sayfamız
İnstagram Sayfamız