Tarsus Yunus Düğün Salonu ve Yunus Kır Düğün Bahçesi
Tarsus Yunus Düğün Salonları


Tarsus Yunus Düğün Salonu

Tarsus'ta Yunus Düğün Salonumuz geniş mekanı, modern ses sistemi ve yüksek ısıtma soğutma sistemi ile size yüksek kalitede hizmet sunmaktadır.

Düğün Salonumuzda yüksek kaliteli ses ve müzik sistemi, canlı müzik ve orkestramız ile unutulmaz anılara imza atmanızı hedeflemekteyiz. 500 kişilik kapasitemiz ile Düğün, Nişan , Kına, Sünnet, Mevlid, Konferans, Dernek ve İş Toplantıları , Yemek, Doğumgünü Kutlamaları ve Özel Davetleriniz için tercih edeceğiniz salonumuzdan memnun kalacaksınız.

Salonumuz ile anlaşmalı çözüm ortaklarımız ile hd kalitesinde video (kamera) çekimlerimiz, slayt gösterileri, projeksiyon sunumu, yüksek kalitede fotoğraf çekimi ve anlaşmalı fotoğraf stüdyomuzda stüdyo çekimleri, anlaşmalı matbaamızda düğün paketine uygun davetiye basımı , misafirleriniz için içecek seçenekleri (kola veya fanta) , pasta ikramı hizmetlerimiz arasındadır.

Salonumuzun geniş otoparkı davetlileriniz için araçlarını rahatça ve güvenle park edebilecekleri güvenlikli bir ortamdır. Otoparkımızda görevlilerimiz araçlarınızın güvenliğini sağlamaktadırlar.

Tarsus Yunus Düğün Salonu ve Yunus Kır Düğün Bahçesi
WhatsApp Destek